Mezinárodní aktivity

Vydejte se s Brontosaurem pomáhat do světa!
  • Čeština
  • English

New plans for autumn – join us!


Jako EVS dobrovolnice jsme se Shusan měly opravdu úžasné léto: hodně jsme cestovaly a pomáhaly na táborech. O tom si můžete přečíst na našem blogu.

Ale teď už je podzim a my máme naše vlastní miniprojekty a chtěli bychom vás na ně pozvat.

Za prvé budeme dělat kluby. Budou to umělecké tvořivé kluby a zkusíme je dělat také trochu jako eco-art. Bude taky enviromentální klub. Tam budeme mít interaktivní workshopy na různá témata, například voda, energie, ekologický rozvoj, ekologický styl života a další. Budou v angličtině a v němčině, takže pokud vás ekologická témata zajímají a chcete procvičit jazyky, čekáme na vás. Program klubů bude na webu http://www.brontosaurus.cz/co-delame/kalendar-akci.

Další událostí bude naše víkendovka Green Up! Proběhne 23. – 25. října v Brně, bude také o ekologickém životním stylu a eco-artu. Pořádáme ji v angličtině. Přečtěte si, o čem bude:

For one weekend we invite you to join our event: explore green life-style in an interactive training, find new friends in discussions, see a city from a different point of view in our city game, connect to nature and discover your creativity in recycled art and crafts!

Prosím, připojte se na webu: http://www.brontosaurus.cz/co-delame/kalendar-akci/list/1

Tešíme se na vás a přejeme vám hezký podzim!

This entry was posted in AKTUÁLNÍ PROJEKTY, EVS v Brontosauru. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.

Podporují nás

Erasmus+ Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo zahraničních věcí