Mezinárodní aktivity

Vydejte se s Brontosaurem pomáhat do světa!
  • Čeština
  • English

Chorvatskem po přírodě a lidech 2016


Už jsme byli u krajanů v Rumunsku, v Srbsku, známe Ukrajinu a i mnohem vzdálenější kouty světa, ale zatím jsme ještě neprozkoumali jak to vypadá u krajanů v Chorvatsku. A že jich tam je! Zveme vás na pracovní a poznávací akci pro všechny, kdo chtějí poznat Chorvatsko nejen jako turisté u moře.
Pomůžeme krajanům u Daruvaru s domácími pracemi, či na místním hospodářství, uskutečníme přechod přes jeden z nejkrásnějších Chorvatských národních parků – Papuk, zastavíme se na místech, kudy prošla občanská válka.
croatia_slavonia_nature_park_papuk_002
Budeme se s pokorou ptát, a zkusíme zažít, jak se lidem s českými kořeny žije tisíc kilometrů na jih, jaké to je udržet si tradice a zvyky, co to znamená, když přes vás přejde válečná fronta, co obnáší život na venkově a vlastním hospodářství dnes.
3508
V ceně pracovně-putovního tábora je doprava autobusem, zajištění ubytování ve vlastních stanech, organizační a programové zajištění akce. Nástup do autobusu je možný v Praze a Brně.
Cena nezahrnuje stravu, pojištění ani případné další služby na místě dle vlastního rozhodnutí (mimořádná doprava či ubytování, nákupy apod.)
Termín: 5-14.8.2016
Akce volně navazuje na loňské putování „Banát po horách a lidech 2015“
Kontakt na organizátory a přihlášky zde.

This entry was posted in Jiné, Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post. Both comments and trackbacks are currently closed.

Podporují nás

Erasmus+ Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Ministerstvo zahraničních věcí